איתור כספים אבודים – שיטות לאתר כסף שצברתם במהלך החיים

זה אולי נשמע כמו בעיות של עשירים אך האמת היא, שבעידן שבו אנחנו חיים הרבה פעמים אנשים חוסכים ולא יודעים איפה. זה לא משנה אם אתם עובדים בתור עצמאים או בתור שכירים כי בכל מקרה סביר להניח שלאורך השנים עשיתם לעצמכם לא מעט חסכונות וקרנות שונות. עם זאת, האם אתם באמת יודעים איפה נמצא כל הכסף שלכם? העניין הוא שלא תמיד אתם יכולים לראות הכול ישירות באתר של הבנק שכן לא פעם יש גם חסכונות שנמצאים במקומות אחרים. בואו לבצע איתור כספים אבודים ולמצוא את מה שמגיע לכם.

 

מי יכול לעזור לכם

זה נשמע לכם מוכר אך אין לכם מושג איך להגיע לשם? אם כך, כדאי שתדעו שיש מי שיוכל לעזור לכם. מעבר לעורכי הדין השונים שעוסקים בתחומי פיננסיים, יש גם חברות שמטרתן לאתר את הכסף האבוד, אז למה שלא תפנו אל אחת מהן? עורך דין מקצועי, כמו חברה לאיתור כספים, זו כתובת שיכולה בסופו של דבר להחזיר לכם אלפי שקלים ולכן לא כדאי לוותר על שירות כזה.

איתור כספים אבודים – איך לבחור עורך דין מוביל לתחום?

בין אם אתם חושבים לאיזו חברה לאיתור כספים הייתם רוצים לפנות ובין אם אתם מחפשים את עורכי הדין הכי טובים שיש, כדאי שתדעו: לא חסרים היום אנשי מקצוע שנותנים שירותים מגוונים בתחומים האלה. לכן כדאי לבדוק שאתם בוחרים את המומחים בתחום, בין אם זה אומר שצריך לקרוא מידע רב ככל האפשר אודות כל עורך דין שנראה לכם רלוונטי ובין אם זה אומר שכדאי לעשות בירורים אודות החברה המקצועית שעוסקת בעניין. באופן כללי תוכלו להיות בטוחים שאם אתם מפקידים את העניינים שלכם בידי אנשי מקצוע:

  • מובילים
  • מנוסים
  • מקצועיים
  • ובעלי תודעת שירות גבוהה

הרי שבסופו של דבר כל החוויה שתזכרו תהיה חיובית. כמובן שהמטרה היא שכל הכסף שצברתם במהלך החיים יחזור אליכם, אך אם ניתן לעשות זאת תוך קבלת שירות אדיב ונעים אז למה לא?

 

איתור כספים אבודים – כמה תשלמו על שירות כזה?

זה לא משנה אם תבחרו לכם את אחד מעורכי הדין הכי טובים שיש בישראל או שתפנו אל חברה שמציעה שירותי איתור כספים, כי בכל מקרה תשלמו על שירות כזה. מצד שני, כיוון שאתם לא באמת יכולים לדעת מה יעלה החיפוש הזה וכמה כסף תקבלו בסופו של דבר, לא כדאי יהיה להתחייב לסכומים גדולים מידי. בעידן שבו אנחנו חיים זה בהחלט הגיוני לפנות לעורך דין, לבקש ממנו הצעת מחיר ולראות כמה זה עולה. במקביל תוכלו לפנות לעוד איש מקצוע כזה ולהשוות בין ההצעות הסופיות. זה שכל עורך דין יוכל לגבות מכם איזה סכום שהוא רוצה זה נכון אך בסופו של דבר אתם תקבעו ממי תרצו לקבל שירות וכמה תהיו מוכנים לשלם על העניין.

אופציה נוספת היא לבצע חיפוש באתר הר הכסף הפרטי ובכך לגלות האם יש לכם חסכונות פנסיונים שאתם לא מכירים ושאתם צריכים להעביר לחסכון הנוכחי שאיתו אתם עובדים.

מידע נוסף על הר הכסף

מסלולי השקעה קרן השתלמות

הידע הפיננסי של ציבור העובדים בישראל עלה משמעותית בשנים האחרונות, כאשר יותר ויותר חלקים בציבור מבינים את ערכה של השקעה אשר נעשית בסום שכל והשלכותיה

קרא עוד »
רעיון חדש
קרן השתלמות – הר הכסף

כחלק מפירותיה של מהפכת הדיגיטציה שאפיינה את המאה הנוכחית, מתאפשר לרבים יותר מאי פעם בעבר להיחשף לנתונים הפיננסים האבודים שחשיפה אליהם בעבר הצריכה עיסוק בירוקרטי

קרא עוד »
מסלקה פנסיונית

כולנו חוסכים משהו. רובנו חוסכים לפנסיה וחלקנו מנהלים גם קופת גמל, נהנים מביטוח מנהלים או קרן השתלמות. אלא שלא בטוח שאם נעיר אתכם בשעת לילה

קרא עוד »
כסף אבוד של נפטר
איתור כספי נפטרים

לצערנו, כל אדם חווה במוקדם או במאוחר פטירה של קרוב משפחה מקרבה ראשונה. ייתכן שקרובים אלו הותירו אחריהם חסכונות בקרנות הפנסיה וחברות הביטוח וגם בחשבונות

קרא עוד »
גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן