הר הכסף - הבדיקה בחינם: כיצד התהליך מתבצע

אנשים רבים לא מודעים להר הכסף שהם חסכו כל חייהם שפשוט יושב בחברות ביטוח ובתי השקעות ורק מחכה שיבואו לאסוף אותו.

אנו מציעים שירות ללא תשלום למציאת כספים אבודים באמצעות שימוש בתוכנה ייעודית של סוכנות רימונים מבית מיטב דש. כל שעליכם לעשות הוא להשאיר פרטים באתר, לעבור אוטומטית אל מסך התוכנה, למלא שם פרטים ולקבל את הדו"ח תוך 21 ימי עסקים למייל ללא עלות וללא התחייבות.

רוצה לבצע בדיקה מהירה לאיתור הר הכסף האישי שלך? לחץ כאן!

הר הכסף - הבדיקה בתשלום: כיצד התהליך מתבצע

אנשים רבים לא מודעים להר הכסף שהם חסכו כל חייהם שפשוט יושב בחברות ביטוח ובתי השקעות ורק מחכה שיבואו לאסוף אותו.

אנו מציעים שירות מציאת כספים אבודים דרך המסלקה הפנסיונית אצל למעלה מ100 חברות שונות, במהירות ויעילות. כל שעליכם לעשות הוא להשאיר פרטים באתר כגון: שם מלא, מספר תעודת זהות, כתובת מייל ומספר טלפון ונציג שלנו יחזור אליך בהקדם. הנציג יבקש תאריך לידה מדויק, ומספר כרטיס אשראי וכתובת מגורים שרשומה בתעודת הזהות שלכם לצורך זיהוי בחברות הביטוח ובתי ההשקעות.

תוך 21 ימי עסקים תקבל את המידע הפנסיוני והביטוחי המלא שלך. השירות כרוך בתשלום בסך 351 ש"ח כולל מע"מ. ההוצאה מוכרת למס ולרוב זניחה ביחס לחיסכון. ישנה אפשרות בהמשך לפגישה עם בעל רישיון ממשרד האוצר שינתח את הדו"ח ויתן את המלצותיו.

 

רוצה לבצע על תכנון פרישה – לחץ כאן.

איך זה עובד

           1            

הר הכסף איתור כספים

באמצעות אתר זה תוכלו לממש את זכויותכם לאתר את כספכם האבוד ולקבל מידע על-ידי פעולה פשוטה ביותר, כאשר מטרת האתר לספק מידע על אפשרות קיומה של זכות.

           2            

סיבות רבות לכסף אבוד

מעבר בין דירות, הגירה של ישראלים לחו"ל, שינויים בבעלות החברה או סגירתה, החלפת סוכן ביטוח, קרוב משפחה שנפטר, תיעוד לקוי של המעביד ועוד.

           3            

הר הכסף – ראש שקט

צוות מיומן ומקצועי יעשה עבורך את הבדיקה. תוך עד 21 ימי עסקים תקבל דו"ח מפורט שבו תוכל לראות היכן נמצא כל כספך, האם אתה במסלולים טובים והמלצות לחיסכון.
הר-הכסף-מיכל-2
הר הכסף

מיכל והר הכסף חלק 2

סיפורה של מיכל והר הכסף שמצאה – חלק 2 מיכל היי לכם. זאת שוב אני – מיכל, אני כותבת לכם מהחושה המדהימה שלי בסיני, מולי

קרא עוד »
איך זה עובד?
Sending
User Rating 5 (1 vote)