הר הכסף 2

חברים המהפכה הגיעה, מהיום אפשר לאתר כספים אבודים ונשכחים גם בבנקים וזאת באמצעות אתר הר הכסף הממשלתי!

נגמרו הימים שהבנקים עשו מה שהם רוצים בכסף שלכם!!
בנק ישראל, עם יוזמה מבורכת של המפקחת על הבנקים, יצאו עם שרות חדש בנוסף לשירות הבסיסי של הר הכסף שכולנו מכירים. זה נקרא – הר הכסף 2 שמאפשר לאתר כספים אבודים ונשכחים.

יש כיום במערכת הבנקאית מעל 470000 חשבונות לא פעילים, ששוכבים כאבן שאין לה הופכין. מתוכם יש 64000 חשבונות של נפטרים שגם אותם ניתן לאתר בעזרת הר הכסף 2.

הערכה מדברת על כ9 מליארד שקלים שיושבים בחשבונות עו"ש או בפיקדונות,ואף לקוח לא בא ודורש את כספו.
הערכה מדברת על כ40% מהחשבונות הלא פעילים, שיש שם צבירה של כסף של מעל 1000 שקל לחשבון.
הבנקים לא באמת טרחו לחפש את הלקוחות, הסיבה מובנת, כמה נוח שסכום אסטרונומי כזה יושב לו בבנק ואף לקוח לא מוציא אותו.
יש לכם קרוב משפחה שנפטר, זה הזמן להיכנס להר הכסף 2 ולאתר את הכספים האבודים, עד שקם האתר התהליך ליורשים היה מסורבל, היו מטרטרים את היורש בהגשת בקשות לכל בנק בנפרד, וכמובן בבנק אין ארוחות חינם, זה עלה כסף.
עד סכום של 3000 ₪ ללקוח, לא יהיה צורך להגיע פיזית לבנק, אלא יהיה ניתן להרים טלפון, או להכנס לאינטרנט ופשוט לקחת את הכספים האבודים.

הקמת הר הכסף 2 מבורכת

היא משלימה את הר הכסף הישן והטוב, שמוצא לכם את כל החסכונות הפנסיונים וביטוחי החיים שלכם, כך שכיום אזרח במדינה שיש לו כספים אבודים ונשכחים בחברות ביטוח ובבתי השקעות, או בבנקים יש לו היכולת לדעת איפה הכספים, ולקבל החלטה מושכלת מה לעשות אתם.

אנחנו כחברה שעוזרת כבר שנים ללקוחות לאתר את כל הכספים הפנסיונים וביטוחי החיים שלו וזאת על ידי חוברת בתשלום מסודרת שעושה לו בהירות בכל ההווה והעתיד הפנסיוני והביטוחי, נשמח לעזור ללקוחות שלנו בעזרה באיתור הכספים האבודים והנשכחים דרך הר הביטוח 2, וזאת ללא תשלום, אלא כשרות משלים.

עוד מילה אחת לסיום, הגיע הזמן לקחת אחריות על העתיד הכלכלי שלכם ולהשתמש בכל כלי אפשרי שקיים בכדי למצוא את מה ששלכם ושל קרובי משפחתכם ולדאוג שזה מנוהל על ידי אנשי מקצוע הטובים ביותר.

גלה את הר הכסף 2 שלך עכשיו

מידע נוסף על הר הכסף

המדריך המלא של הר הכסף ראשית
המדריך המלא של הר הכסף

כולנו היינו רוצים לגלות ביום מן הימים את "הדוד העשיר" שהעניק לנו ירושה מכובדת. אך מה אם במקום להסתמך על מקרה נדיר כל כך, תוכלו

קרא עוד »
הרים של כסף

ברשותכם אני רוצה לפתוח את המאמר בשאלה : נניח שהיו מודיעים לכם שזכיתם ב 20,000 ₪ בלוטו ועל מנת לבוא ולקבל את הפרס עליכם פשוט

קרא עוד »
גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן